3 phase track connector I with power, black
Price
24% of VAT will be added to prices
10.80€
SKU:
3 phase track connector I – is suitable for 3 phase 4 wire track light system.
Uses: Cafés, Commercial spaces, Galleries, Hotels, Indoors, Living spaces, Museums, Offices, Restaurants, Showrooms| Colour | black |
| Material | Aluminium, Copper, PVC |
| Measurements | 32x32x165mm |
| IP class | IP20 |
| Input power (V) | 220-240V |
| Operating temperature | -30°C ... +40°C |
| Installation type | 3-phase track |
| Certificates | CE, RoHS |
| Warranty | 3 years |
| Brand | ForteLED |
Matching products
-

In stock
Pendant light HARTHA GU10, Ø53x600mm, white
30.20€ (37.45€ inc. VAT) -

In stock
Pendant light HARTHA GU10, Ø53x600mm, black
30.20€ (37.45€ inc. VAT) -

In stock
Pendant light HARTHA GU10, Ø53x500mm, white
26.10€ (32.36€ inc. VAT) -

In stock
Pendant light HARTHA GU10, Ø53x500mm, black
26.10€ (32.36€ inc. VAT) -

In stock
Pendant light HARTHA GU10, Ø53x400mm, white
21.30€ (26.41€ inc. VAT) -

In stock
Pendant light HARTHA GU10, Ø53x400mm, black
21.30€ (26.41€ inc. VAT) -

In stock
Pendant light HARTHA GU10, Ø53x300mm, white
17.15€ (21.27€ inc. VAT) -

In stock
Pendant light HARTHA GU10, Ø53x300mm, black
17.15€ (21.27€ inc. VAT)
Related products
Looking for new lights?
Võta ühendust
Are you planning a new lighting solution for a retail space or home? Contact our specialist and feel free to ask for advice.






