3 phase DALI track power connector, black
3 phase DALI track power connector – is suitable for 3 phase DALI track light system.
3 phase DALI track power connector has a LED circuit L-left and R-right and a power input.
Uses: Cafés, Commercial spaces, Galleries, Hotels, Indoors, Living spaces, Museums, Offices, Restaurants, Showrooms| Colour | black |
| Material | Aluminium, Copper, PVC |
| Measurements | 32x32x120mm |
| IP class | IP20 |
| Input power (V) | 220-240V |
| Operating temperature | -30°C ... +40°C |
| Installation type | 3-phase DALI track |
| Certificates | CE, RoHS |
| Warranty | 3 years |
| Brand | ForteLED |
Matching products
-

On back order1-2 weeks
LED wall light CATRINA MÕÕK 9W, 4000K, 670lm, 120°, 630x60x100mm, black
57.50€ (71.30€ inc. VAT) -

On back order1-2 weeks
LED wall light CATRINA MÕÕK 17W, 4000K, 1200lm, 120°, 1200x60x100mm, black
79.90€ (99.08€ inc. VAT) -

On back order1-2 weeks
LED wall light CATRINA MÕÕK 14W, 4000K, 820lm, 120°, 900x60x100mm, white
70.90€ (87.92€ inc. VAT) -

On back order1-2 weeks
LED wall light CATRINA MÕÕK 14W, 4000K, 820lm, 120°, 900x60x100mm, black
70.90€ (87.92€ inc. VAT) -

On back order1-2 weeks
Ceiling and wall light RITA Essen Mini, GU10, black
28.00€ (34.72€ inc. VAT) -

On back order1-2 weeks
Ceiling light RITA Essen Mini, GU10x2, black
57.00€ (70.68€ inc. VAT) -

On back order1-2 weeks
Ceiling light RITA Essen Mini, GU10x3, black
89.00€ (110.36€ inc. VAT) -

On back order1-2 weeks
Ceiling light RITA Essen Mini round rosette, GU10x3, black
91.00€ (112.84€ inc. VAT)
Related products
Are you planning a new lighting solution for a retail space or home? Contact our specialist and feel free to ask for advice.







