1 phase track connector I flexible, black
Price
24% of VAT will be added to prices
10.90€ (13.52€ inc. VAT)
Shipping time: 1-2 weeks
SKU:
Uses: Cafés, Commercial spaces, Corridors, Galleries, Hotels, Indoors, Living spaces, Museums, Offices, Restaurants, Showrooms
| Colour | black |
| Material | Copper, Metal, ABS |
| Measurements | 290x34x20mm |
| IP class | IP20 |
| Input power (V) | 100-240V |
| Frequency | 50-60Hz |
| Operating temperature | -25°C ... +60°C |
| Installation type | 1-phase track |
| Warranty | 2 years |
| Brand | Master LED |
Matching products
-

On back orderup to 1 week
UFO Highbay Light Solis, 150-200W adjustable, 4000K, 150lm/W, 120°, 1-10V DIM, black
74.20€ (92.01€ inc. VAT) -

On back order1-2 weeks
LED wall light CATRINA MÕÕK 9W, 4000K, 670lm, 120°, 630x60x100mm, black
57.50€ (71.30€ inc. VAT) -

On back order1-2 weeks
LED wall light CATRINA MÕÕK 17W, 4000K, 1200lm, 120°, 1200x60x100mm, black
79.90€ (99.08€ inc. VAT) -

On back order1-2 weeks
LED wall light CATRINA MÕÕK 14W, 4000K, 820lm, 120°, 900x60x100mm, white
70.90€ (87.92€ inc. VAT) -

On back order1-2 weeks
LED wall light CATRINA MÕÕK 14W, 4000K, 820lm, 120°, 900x60x100mm, black
70.90€ (87.92€ inc. VAT) -

On back order1-2 weeks
Ceiling and wall light RITA Essen Mini, GU10, black
28.00€ (34.72€ inc. VAT) -

On back order1-2 weeks
Ceiling light RITA Essen Mini, GU10x2, black
57.00€ (70.68€ inc. VAT) -

On back order1-2 weeks
Ceiling light RITA Essen Mini, GU10x3, black
89.00€ (110.36€ inc. VAT)
Related products
Looking for new lights?
Võta ühendust
Are you planning a new lighting solution for a retail space or home? Contact our specialist and feel free to ask for advice.





