3 phase DALI track connector T, white
3 phase DALI track connector T – is suitable for 3 phase DALI track light system.
3 phase DALi track connector T has a LED circuit:
L-left: R, L
R-right: R, L
| Colour | white |
| Material | Aluminium, Copper, PVC |
| Measurements | 120x207x32mm |
| IP class | IP20 |
| Input power (V) | 220-240V |
| Operating temperature | -30°C ... +40°C |
| Installation type | 3-phase DALI track |
| Certificates | CE, RoHS |
| Warranty | 3 years |
| Brand | ForteLED |
Matching products
-

On back order1-2 weeks
LED pendant light RIM 36W, Ø600mm, 3000K, 120°, black
238.00€ (295.12€ inc. VAT) -

In stock
UFO Highbay Light Solis, 60-100W adjustable, 4000K, 150lm/W, 120°, 1-10V DIM, black
54.50€ (67.58€ inc. VAT) -

In stock
UFO Highbay Light Solis, 100-150W adjustable, 4000K, 150lm/W, 120°, 1-10V DIM, black
62.20€ (77.13€ inc. VAT) -

In stock
Pendant light HARTHA GU10, Ø53x600mm, white
30.20€ (37.45€ inc. VAT) -

In stock
Pendant light HARTHA GU10, Ø53x600mm, black
30.20€ (37.45€ inc. VAT) -

In stock
Pendant light HARTHA GU10, Ø53x500mm, white
26.10€ (32.36€ inc. VAT) -

In stock
Pendant light HARTHA GU10, Ø53x500mm, black
26.10€ (32.36€ inc. VAT) -

In stock
Pendant light HARTHA GU10, Ø53x400mm, white
21.30€ (26.41€ inc. VAT)
Related products
Are you planning a new lighting solution for a retail space or home? Contact our specialist and feel free to ask for advice.







