LED wall light ELZA, E27, black
Price
24% of VAT will be added to prices
12.00€ (14.88€ inc. VAT)
SKU:
Uses: Cafés, Commercial spaces, Corridors, Galleries, Hotels, Indoors, Living spaces, Museums, Offices, Restaurants, Showrooms
| Colour | black |
| Material | Metal, Steel |
| Measurements | Ø120x80mm |
| IP class | IP20 |
| Socket | E27 |
| Beam angle | 90° |
| Power (W) | |
| Input power (V) | 110-240V |
| Frequency | 50-60Hz |
| Dimmable | Bulb based |
| Energy class | G |
| Operating temperature | 0°C ... +40°C |
| Installation type | Surface mounted |
| Warranty | 2 years |
| Brand | Master LED |
Matching products
-

On back order1-2 weeks
LED pendant light RIM 36W, Ø600mm, 3000K, 120°, black
238.00€ (295.12€ inc. VAT) -

In stock
UFO Highbay Light Solis, 60-100W adjustable, 4000K, 150lm/W, 120°, 1-10V DIM, black
54.50€ (67.58€ inc. VAT) -

In stock
UFO Highbay Light Solis, 100-150W adjustable, 4000K, 150lm/W, 120°, 1-10V DIM, black
62.20€ (77.13€ inc. VAT) -

In stock
Pendant light HARTHA GU10, Ø53x600mm, white
30.20€ (37.45€ inc. VAT) -

In stock
Pendant light HARTHA GU10, Ø53x600mm, black
30.20€ (37.45€ inc. VAT) -

In stock
Pendant light HARTHA GU10, Ø53x500mm, white
26.10€ (32.36€ inc. VAT) -

In stock
Pendant light HARTHA GU10, Ø53x500mm, black
26.10€ (32.36€ inc. VAT) -

In stock
Pendant light HARTHA GU10, Ø53x400mm, white
21.30€ (26.41€ inc. VAT)
Related products
Looking for new lights?
Võta ühendust
Are you planning a new lighting solution for a retail space or home? Contact our specialist and feel free to ask for advice.




